Новини

14 жовтня 2018, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Покрови Пресвятої Богородиці

докладніше
13 жовтня 2018, 11:19

Ірина Геращенко: Переконана, що збільшення в армії кількості жінок-офіцерів – це лише питання часу

докладніше
12 жовтня 2018, 14:52

У Верховній Раді відбулася Урочиста церемонія вручення погонів учням кадетських класів «Кадети - майбутні захисники України»

докладніше
12 жовтня 2018, 13:33

Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко та заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції М.Іонова провели зустріч із французьким Сенатором О.Кадіком

докладніше
12 жовтня 2018, 10:02

Триває візит членів Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування до Італійської Республіки

докладніше
12 жовтня 2018, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 жовтня

докладніше
12 жовтня 2018, 09:30

Верховна Рада долучилася до заходів у рамках Всесвітнього дня дівчат

докладніше
11 жовтня 2018, 20:59

Вітаючи усі рішення Синоду Вселенської Патріархїї, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій назвав цей день віховим днем історії України та її Православної Церкви

докладніше
11 жовтня 2018, 15:30

Голова Комітету з питань інформатизації та зв'язку Олександр Данченко взяв участь у відкритті IT-дня в рамках Тижня України в Лондоні

докладніше
11 жовтня 2018, 10:23

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг

докладніше
11 жовтня 2018, 09:26

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2018, 17:20

Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Петро Боднар привітав працівників секретаріатів парламентських комітетів та структурних підрозділів Апарату Верховної Ради - учасників бойових дій, миротворчих місій, ветеранів, військовослужбовців та воїнів запасу з Днем захисника України

докладніше
10 жовтня 2018, 17:10

Комітет з питань культури і духовності з 10 жовтня приймає пропозиції суб’єктів права законодавчої ініціативи до проекту Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

докладніше
10 жовтня 2018, 17:09

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулася робоча зустріч з представниками центральних органів виконавчої влади та Трастовим фондом НАТО з медичної реабілітації

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 вересня 2018, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося засідання «Мінської платформи» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

 
20 вересня у Парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Учасники засідання обговорили актуальні питання мінського процесу і «нормандського формату» переговорів та детально зупинились на питанні пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».  

Обговорюючи питання пролонгації вище зазначеного Закону, учасники зустрічі констатували, що після його ухвалення він не може бути реалізований, через невиконання Російською Федерацією зобов’язань у безпековому блоці, зокрема, щодо виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України.

В той же час, під час обговорення було відзначено, що пролонгація зазначеного закону необхідна й задля посилення санкційного тиску проти РФ та продовження здійснення заходів із мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін поінформував про роботу у напрямку посилення санкційного тиску проти РФ за невиконання зобов’язань у Мінських домовленостях та порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму з боку окупаційних адміністрацій РФ. Міністр також зауважив, що в умовах окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях не може йти мова про жодні вибори. 

Учасники засідання також обговорили безпекову ситуацію в Азовському морі, необхідність протидії реалізації політичного проекту РФ «Північний потік-2» та перспективи розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

П. Клімкін також поінформував парламентаріїв, що наступного тижня під час зустрічі на сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку Президент підніматиме питання миротворчої місії, безпекової ситуації на Донбасі, звільнення заручників.

Окрім того, міністр розповів про кроки, які планує зробити влада в контексті інформації про видачі паспортів громадянина Угорщини громадянам України в Береговому.

У засіданні взяли участь народні депутати України: І. Алексєєв, О. Бєлькова, О. Бригінець, Н. Веселова, С. Висоцький, В. Вовк, Г. Гопко, М. Джемілєв, О. Єднак, С. Заліщук, В. Заружко, М. Іонова, І. Крулько, Д. Лубінець, Ю. Павленко, В. Пилипенко, І. Попов, Б. Тарасюк, С. Тарута, А. Тетерук, О. Юринець, М. Наєм, О. Масоріна, І. Луценко та інші.

***