Новини

12 грудня 2018, 16:23

У Верховній Раді відбулася науково-практична дискусія "Трансфер інновацій Наукової школи вітчизняного парламентаризму: відкритий форум"

докладніше
12 грудня 2018, 15:22

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров’я для підвищення людського потенціалу нації»

докладніше
12 грудня 2018, 15:06

А.Парубій взяв участь у Церемонії покладання квітів до Меморіалу жертв «Революції 19 квітня 1960 року» Республіки Корея

докладніше
12 грудня 2018, 13:41

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій та Голова Національної Асамблеї Республіки Корея Мун Хі-Санг підписали Меморандум про взаєморозуміння

докладніше
12 грудня 2018, 12:43

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України провів семінар-тренінг на тему: "Верховенство права в нормопроектувальній діяльності Апарату Верховної Ради України"

докладніше
12 грудня 2018, 10:06

Члени Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відвідали м. Славутич

докладніше
12 грудня 2018, 09:45

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 грудня

докладніше
11 грудня 2018, 17:33

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції розглянули питання відновлення функціонування банківських установ та шляхи повернення їх на ринок

докладніше
11 грудня 2018, 09:49

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 грудня

докладніше
11 грудня 2018, 09:29

Комітет з питань інформатизації та зв’язку заслухав ПАТ «Укртелеком» та НКРЗІ про стан функціонування проводового радіомовлення в Україні (відео)

докладніше
10 грудня 2018, 17:16

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл на тему: «Готовність системи охорони здоров’я до роботи та міжвідомчої взаємодії в умовах воєнного стану»

докладніше
10 грудня 2018, 15:37

Голова Верховної Ради України А.В.Парубій з 10 по 14 грудня 2018 року здійснює офіційний візит до Республіки Корея

докладніше
10 грудня 2018, 13:03

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму у порядку контролю розглянув питання щодо масових порушень прав українських туристів у туристичному сезоні 2018 року

докладніше
10 грудня 2018, 11:01

Комітет у закордонних справах обговорив порушення прав корінних народів РФ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 вересня 2018, 09:02

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко відбулося засідання «Мінської платформи» за участі спецпредставника чинного Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка

18 вересня у Парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України (далі - ТКГ) Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Спеціального представника Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка.

Учасники засідання обмінялись думками щодо можливості пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Спецпредставник Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартін Сайдік зауважив, що 1 серпня ц.р. направив листа керівництву Верховної Ради України щодо важливості пролонгації вищевказаного закону.

«Пролонгація закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО є важливою умовою для подальшої роботи із політико-дипломатичного врегулювання ситуації на сході України. Це також дало б потрібний сигнал міжнародній спільноті для подальшої підтримки цих зусиль», - наголосив М. Сайдік.

Парламентарії обговорили можливість пролонгації зазначеного закону задля збереження та посилення санкційного тиску проти РФ та продовження здійснення заходів із мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Водночас було наголошено на необхідності виконання російською стороною взятих зобов’язань за Мінськими домовленостями, зокрема, у безпековому та гуманітарному блоках

Особлива увага на зустрічі була присвячена наміру окупаційної адміністрації Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України провести незаконні вибори нелегітимних представницьких органів, оголошені бойовиками на листопад цього року. Було констатовано, що такі заяви від окупаційної адміністрації суперечать духу і букві Мінських домовленостей та законодавству України й зводять нанівець не лише зусилля української сторони, але і наполегливі міжнародні зусилля з врегулювання ситуації, що виникла внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації нею частини суверенної території нашої держави.

Також під час зустрічі було обговорено безпекову і гуманітарну ситуацію на Донбасі, проблему розмінування.

У засіданні взяли участь народні депутати України: О. Бригинець, Л. Ємець, М. Іонова, О. Масоріна, Д. Лубінець, В. Пилипенко, В. Пташник, А. Тетерук, О. Юринець, І. Попов, В. Заружко, В. Вовк, С. Ларін та інші.