Новини

18 грудня 2018, 22:31

«Ми розраховуємо на підтримку США і на їхні дипломатичні зусилля у звільненні українських моряків», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

докладніше
18 грудня 2018, 18:06

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 грудня 2018, 17:09

Комітет з питань європейської інтеграції підтримав проект Закону про приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS)

докладніше
18 грудня 2018, 16:30

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект календарного плану проведення десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
18 грудня 2018, 16:28

Комітет з питань інформатизації та зв'язку рекомендує підтримати у першому читанні зміни до Податкового та Митного кодексів у зв’язку з прийняттям Закону «Про електронні довірчі послуги» (відео)

докладніше
18 грудня 2018, 15:57

В рамках співпраці груп з міжпарламентських зв’язків відбулося відкриття експозиції «Планета Земля - Єдина: Україна-Індія»

докладніше
18 грудня 2018, 15:34

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС розгорнуто експозицію «Чорнобиль – територія змін»

докладніше
18 грудня 2018, 14:10

«Охорона нематеріальної культурної спадщини України є одним з головних чинників сталого розвитку», - голова Комітету Микола Княжицький

докладніше
18 грудня 2018, 14:05

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 грудня 2018, 10:30

Генеральна Асамблея ООН ухвалила ініційовану Україною резолюцію «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, районів Чорного та Азовського морів», - А.Парубій

докладніше
18 грудня 2018, 09:55

Ірина Геращенко: «Українська сторона у ТКГ наполягає на звільненні заручників та політв’язнів Кремля до Нового року»

докладніше
18 грудня 2018, 09:15

«Захоплені 25 листопада українські військовослужбовці - це військовополонені, і ми вимагаємо від Росії їх негайного звільнення без всяких передумов і обмінів», - наголосила І.Геращенко під час прес-конференції «Надання адвокатської допомоги українським військовополоненим морякам»

докладніше
18 грудня 2018, 09:07

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 грудня

докладніше
17 грудня 2018, 18:56

17 грудня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко привітала українців із створенням Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні та відзначила лідерську роль Президента Порошенка у цьому процесі

докладніше

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2018, 11:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

 

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання в приймальні Верховної Ради України відбулися 35 запланованих особистих прийомів громадян.

Особисто у приймальні Верховної Ради України сім очільників парламентських комітетів і депутатських фракцій у Верховній Раді України прийняли 68 відвідувачів.

Ще 20 прийомів проведено першими заступниками, заступниками голів парламентських комітетів, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, секретарями комітетів Верховної Ради України, до яких звернулися 197 відвідувачів.

Решта вісім прийомів громадян були проведені членами комітетів Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України народними депутатами України, які прийняли 193 відвідувачів.

Усього на особистих прийомах побували 458 відвідувачів, від яких отримано 498 звернень, з яких 420 - письмових та 78 - усних.

Переважна більшість громадян, які відвідали особисті прийоми у Верховній Раді України, - мешканці м. Києва (273 особи, або 59,6 відсотка загальної кількості відвідувачів) та Київської області (51 особа, або 11,1 відсотка).

Серед загальної кількості пропозицій, заяв і скарг громадян, поданих головам комітетів Верховної Ради України, головам депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, переважають звернення від соціально вразливих верств населення: пенсіонерів (299 звернень, або 60 відсотків загальної кількості звернень) та безробітних (59 звернень, або 11,8 відсотка). Першочергової уваги та допомоги потребували звернення осіб з інвалідністю І-ІІІ груп – 144, ветеранів праці – 81, дітей війни – 39, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, – 41, осіб з інвалідністю внаслідок війни – 33, переселенців або внутрішньо переміщених осіб – 29.

Усього під час роботи восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання на особистих прийомах голів парламентських комітетів, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України відвідувачами порушено 813 питань. Найбільша кількість звернень стосувалася питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації – 237, або 29,1 відсотка загальної кількості порушених питань. Серед них переважали скарги на дії працівників правоохоронних органів – 49, або 20,7 відсотка.

Порівняно з попередньою сесію Верховної Ради України восьмого скликання помітно зросла кількість звернень з питань соціальної політики та соціального захисту населення – 169, що становить 20,8 відсотка загальної кількості питань. Більше третини питань соціального блоку пов’язані з призначенням, перерахунком, виплатою трудових і соціальних пенсій – 61, або 36,1 відсотка. Серед звернень з питань соціальної політики та соціального захисту актуальними залишаються й прохання про надання матеріальної допомоги для розв’язання соціально-побутових проблем.

На третьому місці за кількістю звернень, поданих на особистому прийомі у голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, перебувають питання житлової політики – 90, або 11,1 відсотка загальної кількості порушених питань. У кожному третьому зверненні даного тематичного спрямування йде мова про забезпечення власним житлом – 33, або 36,7 відсотка.

Упродовж звітного періоду збільшилася кількість звернень до народних депутатів України з питань аграрної політики і земельних відносин – 46, або 5,7 відсотка загальної кількості порушених питань; охорони здоров’я – 39, або 4,8 відсотка; комунального господарства – 35, або 4,3 відсотка.

На особистих прийомах у приймальні Верховної Ради України відвідувачі порушували також питання діяльності органів місцевого самоврядування – 35 питань, або 4,3 відсотка; діяльності центральних органів виконавчої влади – 24, або 2,9 відсотка; діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин – 15, або 1,8 відсотка; діяльності місцевих органів виконавчої влади – 14, або 1,7 відсотка; праці і заробітної плати – 13, або 1,6 відсотка; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України – 12, або 1,5 відсотка загальної кількості порушених питань.

Усі письмові звернення громадян, отримані під час особистих прийомів, розглядалися і опрацьовувалися у секретаріатах парламентських комітетів, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, надсилалися до компетентних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів.

Із загальної кількості звернень, поданих відвідувачами під час особистих прийомів голів комітетів Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, станом на 13 липня 2018 року отримано 406 відповідей про результати розгляду звернень. З них 106 звернень, або 21,3 відсотка вирішено позитивно; на 127, або 25,5 відсотка дано роз’яснення; 127, або 25,5 відсотка переадресовано за належністю до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних і судових органів; на 40, або 8 відсотків отримано проміжні відповіді; у шести випадках на звернення громадян отримано відповіді з обґрунтованою відмовою у задоволенні порушених заявниками питань; 92 пропозиції, заяви та скарги, або 18,5 відсотка, продовжують перебувати на контролі.

 

 

За інформацією Відділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України