Новини

19 липня 2018, 10:11

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч з представником Міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

докладніше
19 липня 2018, 09:51

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 16:35

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у круглому столі з питань релігійних свобод та провела зустріч з Послом Семом Браунбеком

докладніше
18 липня 2018, 11:17

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустрічі з членами Комітету закордонних справ Палати представників Конгресу США

докладніше
18 липня 2018, 11:03

Про звернення громадян до Верховної Ради України у січні - червні 2018 року

докладніше
18 липня 2018, 10:39

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму провів слухання на тему: "Доступ молоді до вищої освіти в Україні"

докладніше
18 липня 2018, 09:46

Анонс головних тем «Голосу України»

докладніше
18 липня 2018, 09:41

Комітет з питань бюджету підбив підсумки роботи за восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 18:03

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
22 листопада 2017, 11:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Делегація Верховної Ради провела зустріч з Головою Парламенту Македонії

Представники депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія у вівторок, 21 листопада, провели зустріч з Головою Парламенту Македонії Талатом Джафері та представниками Собранія РМ.

Делегація у складі керівника групи Андрія Шиньковича, депутатів Михайла Кобцева та Романа Мацоли обговорили посилення міжпарламентських зв’язків між країнами, а також розвиток економічних та культурно-соціальних відносин. На зустрічі також була присутня посол України в Республіці Македонія Наталія Задорожнюк.

Народний депутат Андрій Шинькович наголосив на тому, що Україна і Македонія як дві молоді держави, можуть обмінятися цінним досвідом проведення реформ та державотворення.

Талат Джафері повідомив, що македонська сторона зацікавлена у зміцненні стосунків та співпраці з українськими партнерами у різних сферах.

Cторони відзначили, що законодавці обох країн співпрацюють і підтримують один одного в рамках міжнародних організацій, зокрема ПА ОБСЄ і ПА РЄ. Співрозмовники зійшлися на думці, що Македонія і Україна прагнуть якнайшвидше вступити до ЄС і НАТО.

Спікер Т.Джафері висловив подяку за підтримку Македонії на шляху демократичного розвитку і просування до євроатлантичних структур.

У ході візиту також передбачені зустрічі українських депутатів з керівником Депутатської групи Собранія РМ з міжпарламентських зв’язків з Україною і членами групи, іншими представниками парламенту та уряду Республіки Македонія.

Члени депутатської групи 21 листопада також провели зустріч із заступницею міністра закордонних справ Республіки Македонія Артою Точі та представниками міністерства.

Метою візиту членів групи з міжпарламентських зв‘язків до Скоп'є є посилення діалогу між Україною та Республікою Македонія, обговорення всебічного двостороннього суспільно-політичного та торговельно-економічного співробітництва, взаємодія в рамках міжнародних організацій.

Депутати Верховної Ради подякували македонській стороні за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Учасники зустрічі відзначили необхідність підвищення обсягу взаємного товарообігу та посилення інвестиційної співпраці.

Також було підкреслено, що цей візит сприятиме зміцненню відносин в політичній, економічній, освітній і культурній сферах.