Новини

17 липня 2018, 20:27

Повідомлення стосовно інформації про ухвалення Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до статей 165 та 166 Податкового кодексу України"

докладніше
17 липня 2018, 18:06

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко перебуває з робочим візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
17 липня 2018, 11:50

Про особистий прийом громадян головами комітетів, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи восьмої сесії

докладніше
17 липня 2018, 10:22

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування під час восьмої сесії провів 12 засідань, на яких розглянуто 100 законопроектних, організаційних та контрольних питань

докладніше
16 липня 2018, 16:53

У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проведено слухання на тему: "Ядерна енергетика України - виклики та перспективи"

докладніше
16 липня 2018, 15:26

Проблемні питання пенсійного забезпечення обговорено під час робочої зустрічі Першого заступника голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення С.Капліна з колишніми військовослужбовцями та особами, які проходили службу в правоохоронних органах

докладніше
16 липня 2018, 14:42

Перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський представили в Європарламенті енергоміст "Україна - ЄС" та проект добудови ХАЕС

докладніше
16 липня 2018, 12:42

Відбулося закриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри «Джура – 2018: Наддніпрянська Січ»

докладніше
16 липня 2018, 10:30

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з народним депутатом України Іриною Фріз відвідала з робочим візитом Донбас

докладніше
14 липня 2018, 09:56

Ірина Геращенко звернулась до Міністерства закордонних справ України з проханням направити ноту МЗС РФ для отримання відповіді на офіційну пропозицію передати 36 громадян РФ, засуджених чи підозрюваних в Україні, в обмін на політичних в’язнів Кремля

докладніше
13 липня 2018, 16:48

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом з народним депутатом України Іриною Фріз 14 липня перебуватиме з робочим візитом на Донбасі

докладніше
13 липня 2018, 16:11

Відбулася прес-конференція Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками роботи восьмої сесії Верховної Ради України (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:07

Андрій Парубій: Питання створення єдиної православної церкви - одне з фундаментальних питань розвитку Української держави (відео)

докладніше
13 липня 2018, 16:05

Голова Верховної Ради наголошує на оновленні складу ЦВК до початку виборчої кампанії в Україні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
16 листопада 2017, 17:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: “Відновлення суверенітету та територіальної цілісності України залишається ключовим викликом сьогодення”

 
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час зустрічі з групою ліванських журналістів наголосила на важливості поглиблення міжпарламентського співробітництва між Україною та Ліваном.

Перший віце-спікер поінформувала ліванських журналістів про стан впровадження структурних реформ в Україні, поточну безпекову ситуацію, відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, повернення Криму і Донбасу.

Ірина Геращенко зосередила увагу присутніх на модернізації Збройних Сил України, які зараз користуються найбільшим рівнем довіри.

“Україна витрачає п’ять відсотків від ВВП на фінансування армії”, - розповіла Ірина Геращенко.

Окрім того, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях поінформувала, що Україна завжди прагнула до врегулювання ситуації на Донбасі мирним та дипломатичним шляхом, зокрема, в рамках Нормандського формату та Мінських домовленостей, а також зауважила, що ключовим викликом сьогодення є відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Однак, політик також підкреслила, що в свою чергу Росія має повернутись у міжнародне правове поле та почати виконувати свої зобов’язання.

Ірина Геращенко поінформувала про розвиток безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі та звернула увагу на суттєве погіршення ситуації із дотриманням прав людини на окупованому Кримському півострові.

“Наразі 157 українців незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях Донбасу та політв’язні, зокрема, і представники кримськотатарського народу, що утримуються в окупованому Криму та в Росії”, - зазначила Ірина Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради нагадала, що Україна 11 разів оголошувала режим припинення вогню. Однак російські окупаційні війська та їхні маріонетки неодноразово їх порушували. Вона також підкреслила, що на сьогодні 400 км території є непідконтрольними українській владі, і через яку регулярно проходять російські війська та постачається зброя.

Також Ірина Геращенко розповіла про українську ініціативу введення миротворчої місії ООН задля відновлення правопорядку на українсько-російському кордоні.

“Пропозиція Російської Федерації щодо миротворців на Донбасі є абсолютно неприйнятною! Миротворці мають бути присутніми на всій території, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону”, -  зауважила політик.

Завершуючи розмову, Ірина Геращенко наголосила, що питання окупованого Криму має ставитися на всіх міжнародних майданчиках, зокрема і питання збереження санкцій проти Росії за її злочинні дії.