Новини

19 жовтня 2018, 21:08

«Захист інформаційної безпеки України має бути врегульовано на законодавчому рівні», - Ірина Геращенко

докладніше
19 жовтня 2018, 20:42

«Міжнародні експерти і криміналісти повинні отримати доступ до місць злочинів на тимчасово окупованих територіях України», - Перший віце-спікер Ірина Геращенко

докладніше
19 жовтня 2018, 20:37

Ірина Геращенко: Росія планує втручатися в виборчі процеси України і використовує тему звільнення українських заручників і політв'язнів Кремля для свого впливу на майбутніх виборах у 2019 році

докладніше
19 жовтня 2018, 17:11

У Верховній Раді проведено засідання круглого столу з питань надання добровольцям статусу учасників бойових дій

докладніше
19 жовтня 2018, 17:04

У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні

докладніше
19 жовтня 2018, 16:35

Андрій Парубій: Рішення Вселенського Патріарха мають важливе значення не лише для української церкви, а й для України в цілому, для української пам’яті, її державності, її майбутнього

докладніше
19 жовтня 2018, 16:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій: «Слід чітко відрізняти засоби масової інформації від засобів масового знищення»

докладніше
19 жовтня 2018, 15:38

А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік»

докладніше
19 жовтня 2018, 14:30

Комітет розглянув питання про стан виконання Державної цільової екологічної програми приведення в безпечний стан уранових об’єктів державного підприємства “Бар’єр”

докладніше
19 жовтня 2018, 14:04

Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом

докладніше
19 жовтня 2018, 13:52

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 жовтня 2018, 11:28

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
19 жовтня 2018, 09:30

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув низку законопроектів на відповідність праву Євросоюзу, зобов'язанням України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

докладніше
19 жовтня 2018, 09:29

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 жовтня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 січня 2017, 14:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Про міжпарламентську роботу Комітету з питань європейської інтеграції під час п'ятої сесії восьмого скликання

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання», Комітет  з питань європейської інтеграції активно розвиває міжпарламентські відносини з європейськими  країнами шляхом здійснення різноманітних  протокольно-ознайомчих візитів  до цих країн, проведення спільно з європейськими інституціями заходів у рамках Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА), Парламентської асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ). За підзвітний період Комітет брав участь у семінарах, сесіях, конференціях, "круглих столах", організованих  зазначеними інституціями, ініціювали проведення  подібних заходів  в Україні.


Перелік заходів, що відбулися в цьому контексті:

І. У рамках Парламентського комітету асоціації (ПКА).

         Відносини України та Європейського Союзу в сфері міжпарламентської співпраці розвиваються через Парламентський комітет  асоціації (ПКА), утворений відповідно до ст. 467 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Лютий 2016 р. засідання Бюро Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

25-26 квітня 2016 р. - Третє засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (м. Брюссель, Королівство Бельгія) .

20-21 вересня 2016 р. (м.Київ) - Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

ІІ. У рамках Парламентської Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

14 січня 2016 р.  (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - конференція Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ за підтримки Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах на тему: "Зобов'язання в рамках Угоди про Асоціацію: прогрес Грузії, Молдови та України у запровадженні реформ".

17 - 18 лютого 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ.

19 - 24 березня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання чотирьох Постійних комітетів, Робочої групи з питань Білорусі, політичних груп Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ, а також П’ята чергова сесія ПА ЄВРОНЕСТ.

11 - 13 жовтня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Білорусі.

           31 жовтня - 1 листопада 2016 р. (м. Київ) - спільне засідання двох Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ з політичних питань, прав людини, демократії та з соціальних питань, освіти, культури, громадянського суспільства.

22 - 25 листопада 2016 р. (м. Страсбург, Французька Республіка) -  засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ та Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Регламенту.

30 листопада - 3 грудня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з питань економічної інтеграції, наближення правових норм та конвергенції з політикою ЄС та Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з питань енергетичної безпеки.


Довідково: Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ — парламентська установа Східного партнерства між Європейським Союзом та його східноєвропейськими партнерами.  Установчий акт Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ підписаний у м.Брюселі 3 травня 2011 р. Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ у квітні 2012 р.  ухвалила резолюцію, в якій закликала українську владу негайно внести зміни до ст. 365 Кримінального кодексу України, за якою  було засуджено Юлію Тимошенко, а також негайно забезпечити належне лікування Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.