Новини

25 квітня 2018, 17:56

Члени Постійної делегації Верховної Ради України беруть участь у заходах Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у м. Страсбург

докладніше
25 квітня 2018, 14:56

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця круглий стіл на тему "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади"

докладніше
25 квітня 2018, 09:57

З ініціативи Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стартував просвітницький курс про Парламент та історію українського парламентаризму

докладніше
24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше
23 квітня 2018, 15:27

І.Геращенко: «Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції повинно сформувати й реалізовувати державну політику реабілітації, соціального захисту, повернення до мирного життя ветеранів та учасників бойових дій»

докладніше
23 квітня 2018, 12:00

За результатами Сьомого засідання Парламентського комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
23 квітня 2018, 11:38

Питання лікарського самоврядування та професійних асоціацій як запоруки професійного зростання медичних працівників обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань охорони здоров’я

докладніше
23 квітня 2018, 11:20

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Каневі круглий стіл на тему: "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
26 січня 2017, 14:29

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Про міжпарламентську роботу Комітету з питань європейської інтеграції під час п'ятої сесії восьмого скликання

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання», Комітет  з питань європейської інтеграції активно розвиває міжпарламентські відносини з європейськими  країнами шляхом здійснення різноманітних  протокольно-ознайомчих візитів  до цих країн, проведення спільно з європейськими інституціями заходів у рамках Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА), Парламентської асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ). За підзвітний період Комітет брав участь у семінарах, сесіях, конференціях, "круглих столах", організованих  зазначеними інституціями, ініціювали проведення  подібних заходів  в Україні.


Перелік заходів, що відбулися в цьому контексті:

І. У рамках Парламентського комітету асоціації (ПКА).

         Відносини України та Європейського Союзу в сфері міжпарламентської співпраці розвиваються через Парламентський комітет  асоціації (ПКА), утворений відповідно до ст. 467 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Лютий 2016 р. засідання Бюро Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

25-26 квітня 2016 р. - Третє засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС (м. Брюссель, Королівство Бельгія) .

20-21 вересня 2016 р. (м.Київ) - Четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

ІІ. У рамках Парламентської Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

14 січня 2016 р.  (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - конференція Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ за підтримки Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах на тему: "Зобов'язання в рамках Угоди про Асоціацію: прогрес Грузії, Молдови та України у запровадженні реформ".

17 - 18 лютого 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ.

19 - 24 березня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання чотирьох Постійних комітетів, Робочої групи з питань Білорусі, політичних груп Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ, а також П’ята чергова сесія ПА ЄВРОНЕСТ.

11 - 13 жовтня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Білорусі.

           31 жовтня - 1 листопада 2016 р. (м. Київ) - спільне засідання двох Комітетів ПА ЄВРОНЕСТ з політичних питань, прав людини, демократії та з соціальних питань, освіти, культури, громадянського суспільства.

22 - 25 листопада 2016 р. (м. Страсбург, Французька Республіка) -  засідання Бюро ПА ЄВРОНЕСТ та Робочої групи ПА ЄВРОНЕСТ з питань Регламенту.

30 листопада - 3 грудня 2016 р. (м. Брюссель, Королівство Бельгія) - засідання Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з питань економічної інтеграції, наближення правових норм та конвергенції з політикою ЄС та Комітету ПА ЄВРОНЕСТ з питань енергетичної безпеки.


Довідково: Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ — парламентська установа Східного партнерства між Європейським Союзом та його східноєвропейськими партнерами.  Установчий акт Парламентської Асамблеї ЄВРОНЕСТ підписаний у м.Брюселі 3 травня 2011 р. Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ у квітні 2012 р.  ухвалила резолюцію, в якій закликала українську владу негайно внести зміни до ст. 365 Кримінального кодексу України, за якою  було засуджено Юлію Тимошенко, а також негайно забезпечити належне лікування Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.