Новини

19 жовтня 2018, 21:08

«Захист інформаційної безпеки України має бути врегульовано на законодавчому рівні», - Ірина Геращенко

докладніше
19 жовтня 2018, 20:42

«Міжнародні експерти і криміналісти повинні отримати доступ до місць злочинів на тимчасово окупованих територіях України», - Перший віце-спікер Ірина Геращенко

докладніше
19 жовтня 2018, 20:37

Ірина Геращенко: Росія планує втручатися в виборчі процеси України і використовує тему звільнення українських заручників і політв'язнів Кремля для свого впливу на майбутніх виборах у 2019 році

докладніше
19 жовтня 2018, 17:11

У Верховній Раді проведено засідання круглого столу з питань надання добровольцям статусу учасників бойових дій

докладніше
19 жовтня 2018, 17:04

У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні

докладніше
19 жовтня 2018, 16:35

Андрій Парубій: Рішення Вселенського Патріарха мають важливе значення не лише для української церкви, а й для України в цілому, для української пам’яті, її державності, її майбутнього

докладніше
19 жовтня 2018, 16:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій: «Слід чітко відрізняти засоби масової інформації від засобів масового знищення»

докладніше
19 жовтня 2018, 15:38

А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік»

докладніше
19 жовтня 2018, 14:30

Комітет розглянув питання про стан виконання Державної цільової екологічної програми приведення в безпечний стан уранових об’єктів державного підприємства “Бар’єр”

докладніше
19 жовтня 2018, 14:04

Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом

докладніше
19 жовтня 2018, 13:52

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
19 жовтня 2018, 11:28

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше
19 жовтня 2018, 09:30

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув низку законопроектів на відповідність праву Євросоюзу, зобов'язанням України в рамках Ради Європи та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

докладніше
19 жовтня 2018, 09:29

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 жовтня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 січня 2017, 13:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України підписано Меморандум про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади – Громадською організацією «Ліга інтернів»

 

 


Перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар разом з постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Вольфгангом Біндзайлем та Виконавчим директором ГО «Ліга інтернів» Марією Савіною підписали у середу Меморандум про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади – Громадською організацією «Ліга інтернів».

«Це дозволить надати новий імпульс розвитку двостороннього співробітництва між парламентами України та ФРН», - таку думку висловив П.Боднар під час зустрічі.

За словами Першого заступника керівника Апарату, Парламент України зацікавлений у реформуванні законотворчого процесу та обміні досвідом з Німеччиною.

П.Боднар висловив вдячність Уряду Німеччини за послідовну підтримку у питаннях захисту суверенітету та територіальної цілісності України, а також готовність надавати практичну допомогу у реалізації системних реформ в Україні та, зокрема, за надання фінансово-технічної підтримки.

Він подякував за запрошення української молоді на парламентську практику у Бундестаг ФРН. «Переконаний, що така програма є гарною інвестицією у майбутнє нашої двосторонньої взаємодії», - підкреслив П.Боднар і додав, що Верховна Рада надає особливого значення поглибленню співробітництва з Німецьким Бундестагом.

Своєю чергою, В.Біндзайль зазначив, що «такий обмін матиме потужне значення і принесе великі плоди». Він повідомив, що на запрошення відгукнулись 29 молодих людей, з яких відібрано шестеро. «Дуже мало країн, з якими можливий подібний обмін. Україна стоїть у першому ряду», - наголосив заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні.


М.Савіна зазначила, що з підписанням Меморандуму про співпрацю з Німеччиною розпочато «новий, більш широкий етап співпраці». Зі свого боку, «Ліга інтернів» готова забезпечити якісне вивчення української мови німецькими стажерами та більш глибоке знайомство з традиціями українського парламентаризму, сказала Виконавчий директор та висловила сподівання, що цей досвід буде успішним як для інтернів, так і для Українського парламенту.