Новини

26 квітня 2018, 17:14

Розпочав роботу практикум для посадових осіб місцевого самоврядування

докладніше
26 квітня 2018, 12:32

У Верховній Раді обговорено практичні кроки реалізації парламентської реформи

докладніше
26 квітня 2018, 11:58

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України

докладніше
26 квітня 2018, 11:45

«Найбільшими проблемами для внутрішньо переміщених осіб в Україні є відсутність постійного житла та роботи, реінтеграція в інших регіонах», - наголосила Ірина Геращенко під час дебатів на сесії ПАРЄ

докладніше
26 квітня 2018, 11:17

Члени Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ взяли участь у дебатах, проведених під час Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
26 квітня 2018, 05:30

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

докладніше
25 квітня 2018, 17:56

Члени Постійної делегації Верховної Ради України беруть участь у заходах Другої частини сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у м. Страсбург

докладніше
25 квітня 2018, 14:56

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Вінниця круглий стіл на тему "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування та механізми лобіювання інтересів місцевого самоврядування в органах державної влади"

докладніше
25 квітня 2018, 09:57

З ініціативи Голови Верховної Ради України Андрія Парубія стартував просвітницький курс про Парламент та історію українського парламентаризму

докладніше
24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
25 січня 2017, 13:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України підписано Меморандум про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади – Громадською організацією «Ліга інтернів»

 

 


Перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар разом з постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Вольфгангом Біндзайлем та Виконавчим директором ГО «Ліга інтернів» Марією Савіною підписали у середу Меморандум про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Асоціацією випускників Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади – Громадською організацією «Ліга інтернів».

«Це дозволить надати новий імпульс розвитку двостороннього співробітництва між парламентами України та ФРН», - таку думку висловив П.Боднар під час зустрічі.

За словами Першого заступника керівника Апарату, Парламент України зацікавлений у реформуванні законотворчого процесу та обміні досвідом з Німеччиною.

П.Боднар висловив вдячність Уряду Німеччини за послідовну підтримку у питаннях захисту суверенітету та територіальної цілісності України, а також готовність надавати практичну допомогу у реалізації системних реформ в Україні та, зокрема, за надання фінансово-технічної підтримки.

Він подякував за запрошення української молоді на парламентську практику у Бундестаг ФРН. «Переконаний, що така програма є гарною інвестицією у майбутнє нашої двосторонньої взаємодії», - підкреслив П.Боднар і додав, що Верховна Рада надає особливого значення поглибленню співробітництва з Німецьким Бундестагом.

Своєю чергою, В.Біндзайль зазначив, що «такий обмін матиме потужне значення і принесе великі плоди». Він повідомив, що на запрошення відгукнулись 29 молодих людей, з яких відібрано шестеро. «Дуже мало країн, з якими можливий подібний обмін. Україна стоїть у першому ряду», - наголосив заступник Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні.


М.Савіна зазначила, що з підписанням Меморандуму про співпрацю з Німеччиною розпочато «новий, більш широкий етап співпраці». Зі свого боку, «Ліга інтернів» готова забезпечити якісне вивчення української мови німецькими стажерами та більш глибоке знайомство з традиціями українського парламентаризму, сказала Виконавчий директор та висловила сподівання, що цей досвід буде успішним як для інтернів, так і для Українського парламенту.