Новини

24 квітня 2018, 17:33

У Верховній Раді проведено Пам’ятний круглий стіл, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 квітня 2018, 17:07

Постійна делегація Верховної Ради України у ПАРЄ бере участь у Другій частині сесії Парламентської асамблеї Ради Європи

докладніше
24 квітня 2018, 16:39

Забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
24 квітня 2018, 15:22

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч із членами Комітету закордонних справ Парламенту Королівства Данія

докладніше
24 квітня 2018, 14:41

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: "Війна, мир, реінтеграція: що буде після АТО?"

докладніше
24 квітня 2018, 12:45

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Дії з деокупації Криму мають стати одним із головних завдань Української держави"

докладніше
24 квітня 2018, 10:06

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув питання про хід виконання рекомендацій "Щодо подальших дій органів державної влади в проведенні верифікації соціальних виплат та пенсій"

докладніше
23 квітня 2018, 15:27

І.Геращенко: «Міністерство у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції повинно сформувати й реалізовувати державну політику реабілітації, соціального захисту, повернення до мирного життя ветеранів та учасників бойових дій»

докладніше
23 квітня 2018, 12:00

За результатами Сьомого засідання Парламентського комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
23 квітня 2018, 11:38

Питання лікарського самоврядування та професійних асоціацій як запоруки професійного зростання медичних працівників обговорено під час круглого столу у Комітеті з питань охорони здоров’я

докладніше
23 квітня 2018, 11:20

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у м. Каневі круглий стіл на тему: "Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання"

докладніше
23 квітня 2018, 11:07

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув питання про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях

докладніше
23 квітня 2018, 10:48

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко 22 квітня взяла участь у заходах, присвячених 100-річчю визволення Криму українським військом від російсько-більшовицьких окупантів

докладніше
20 квітня 2018, 18:00

А.Парубій подякував Джону Хербсту і Атлантичній раді за підтримку регіональної співпраці, яку проводить Україна

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Конституційна комісії
Децентралізація влади
24 січня 2017, 18:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Великою Британією Світлана Заліщук у Лондоні взяла участь в урочистостях з нагоди 25-річчя встановлення українсько-британських дипломатичних відносин

23 січня в Лондоні у Парламенті Великобританії відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Великою Британією, а також 25-річчя формування групи дружби з Україною. Участь в урочистостях взяла співголова групи дружби з Великою Британією Світлана Заліщук.

У рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин відбулися виступи співголів груп дружби України та Великої Британії - сера Джеральда Говарда та Світлани Заліщук. На заході також були присутні британські політики, урядовці, журналісти та представники української діаспори, що проживають у Великій Британії.

У своєму виступі Світлана Заліщук відзначила, що Європа не зможе гарантувати безпеку в Європі, не вирішивши питання російської агресії в Україні. Також депутат висловила сподівання, що Сполучене Королівство й надалі надаватиме сильну підтримку Україні, будучи однією наймогутніших країн Європи.

Водночас Джеральд Говард зі свого боку запевнив у стійкому переконанні британських парламентаріїв і надалі підтримувати Україну у її боротьбі із зовнішньою загрозою та на шляху просування внутрішніх реформ.

Також у рамках святкування співголова групи дружби Світлана Заліщук передала британській стороні вітального листа від Голови Верховної Ради з нагоди відзначення річниці дипвідносин. У свою чергу британські депутати також вручили українській стороні листа від Міністра закордонних справ Бориса Джонсона із привітанням щодо святкування річниці двосторонніх українсько-британських відносин.

Співголова групи дружби Світлана Заліщук протягом тижня з 22 по 28 січня перебуває з візитом у Лондоні та Единбурзі у рамках програми Вестмінстерської фундації за демократію. Окрім зустрічей із британськими парламентаріями та представниками уряду, також відбудуться зустрічі із журналістами та експертами із Четем Хауз, студентською спільнотою в Оксфорді.