Новини

18 жовтня 2018, 13:08

Триває ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2018, 12:04

24-26 жовтня Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд візьме участь у Львівському безпековому форумі

докладніше
18 жовтня 2018, 11:13

«Це історичний крок! Верховна Рада України своїм рішенням відновила Ставропігію Вселенського Патріарха у Києві», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій прокоментував ухвалення Законопроекту № 9208 «Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника «Софія Київська»

докладніше
18 жовтня 2018, 10:19

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування заслухав звіт Постійного представника Президента України в Криму (відео)

докладніше
18 жовтня 2018, 10:06

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття рідним та близьким загиблих дітей у Керчі

докладніше
18 жовтня 2018, 09:48

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулася зустріч народних депутатів з представниками профспілкових та громадських організацій працівників вугільної промисловості - потерпілих внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання

докладніше
18 жовтня 2018, 09:14

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 жовтня

докладніше
17 жовтня 2018, 18:02

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув законопроекти у сфері реклами та заслухав звіт Мінінформполітики

докладніше
17 жовтня 2018, 17:03

Комітет з питань охорони здоров’я провів круглий стіл з питань державно-приватного партнерства у медичній галузі

докладніше
17 жовтня 2018, 16:08

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради розглянув проект Постанови про скасування рішення щодо застосування персональних економічних санкцій

докладніше
17 жовтня 2018, 14:44

Учасники міжнародного форуму у Верховній Раді обговорили ситуацію з дотриманням прав ромських жінок в Україні

докладніше
17 жовтня 2018, 14:13

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 жовтня 2018, 12:44

Відбулася презентація проекту «Війна поруч» добровольця та документаліста Олеся Кромпляса

докладніше
17 жовтня 2018, 09:18

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 жовтня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 січня 2017, 18:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Великою Британією Світлана Заліщук у Лондоні взяла участь в урочистостях з нагоди 25-річчя встановлення українсько-британських дипломатичних відносин

23 січня в Лондоні у Парламенті Великобританії відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Великою Британією, а також 25-річчя формування групи дружби з Україною. Участь в урочистостях взяла співголова групи дружби з Великою Британією Світлана Заліщук.

У рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин відбулися виступи співголів груп дружби України та Великої Британії - сера Джеральда Говарда та Світлани Заліщук. На заході також були присутні британські політики, урядовці, журналісти та представники української діаспори, що проживають у Великій Британії.

У своєму виступі Світлана Заліщук відзначила, що Європа не зможе гарантувати безпеку в Європі, не вирішивши питання російської агресії в Україні. Також депутат висловила сподівання, що Сполучене Королівство й надалі надаватиме сильну підтримку Україні, будучи однією наймогутніших країн Європи.

Водночас Джеральд Говард зі свого боку запевнив у стійкому переконанні британських парламентаріїв і надалі підтримувати Україну у її боротьбі із зовнішньою загрозою та на шляху просування внутрішніх реформ.

Також у рамках святкування співголова групи дружби Світлана Заліщук передала британській стороні вітального листа від Голови Верховної Ради з нагоди відзначення річниці дипвідносин. У свою чергу британські депутати також вручили українській стороні листа від Міністра закордонних справ Бориса Джонсона із привітанням щодо святкування річниці двосторонніх українсько-британських відносин.

Співголова групи дружби Світлана Заліщук протягом тижня з 22 по 28 січня перебуває з візитом у Лондоні та Единбурзі у рамках програми Вестмінстерської фундації за демократію. Окрім зустрічей із британськими парламентаріями та представниками уряду, також відбудуться зустрічі із журналістами та експертами із Четем Хауз, студентською спільнотою в Оксфорді.