25 листопада 2017, 19:42 ( Прес-служба Апарату Верховної Ради України )

У День пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко взяла участь у заходах із вшанування пам’яті невинно загиблих у ті страшні роки

 

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко з Президентом України Петром Порошенко вшанувала пам’ять невинних жертв голодоморів в Україні. Захід відбувся у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору». Під час заходу було згадано жахливі історії українців, які пережили голодомор, а також проголошено молитву за померлими від голоду у 1932-1933 роках.

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, представники духовенства, громадськості, дипломатичного корпусу, урядовці та народні депутати.
Ірина Геращенко встановила запалену лампадку біля Меморіального комплексу пам’яті жертв голодомору, а також разом з присутніми вшанували пам'ять жертв голодоморів хвилиною мовчання. Також «Свічки Вічної пам’яті» було встановлено іншими учасниками заходу.